PODMÍNKY NÁKUPU NA ČERSTVÉ MASO.CZ

 

Objednávka, uzavření kupní smlouvy

Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou. Přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou není přijetím nabídky. 
Kupující souhlasí (při aktivním kroku) se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy.

 

Platební podmínky

Cena uvedená v katalogu u jednotlivých položek zboží je cena konečná včetně DPH to znamená nečekají na Vás žádná další navýšení ceny zboží.

Zboží a dopravu hradíte vždy hotově při převzetí zboží.

Balné není účtováno.

Po zaplacení obdržíte daňový doklad.

Celková cena uvedená v objednávce je pouze orientační. Maso totiž nejde připravovat přesně po kilogramech nebo půlkilogramech. Konečná cena závisí na tom, kolik masa Vám bude skutečně dodáno. Pokud tedy dostanete místo 1 kg masa pouze 900 gramů, zaplatíte pouze za těchto 900 gramů. Stejně tak, pokud dostanete 1.150 gramů, zaplatíte za těchto 1.150 gramů.

U zboží dodávaného po kusech je cena vypočtena jako průměr za kus. Jestliže je tedy např. u vepřového hřbetu uvedeno, že má 4 - 5 kg, pak se na objednávce u 1 ks vepřového hřbetu objeví cena za 4,5 kg masa. Účtována Vám však bude cena podle toho, kolik bude Vám dodaný vepřový hřbet vážit.

Minimální cena objednávky není stanovena.

 

Zákon o evidenci tržeb (EET)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Dodací podmínky

Zboží si můžete vyzvednout osobně nebo Vám ho rádi dodáme až do domu nebo také do zaměstnání.

Osobní odběr (zdarma)

Osobní odběr je možný na těchto adresách v předem dohodnutých hodinách:
- Bezručova 347, Zbiroh
- Svrkyně 6, Svrkyně

Dodání do domu (60,- Kč včetně DPH)

Vzhledem k povaze zboží, dodáváme objednávky vlastní dopravou, a to jen do lokalit uvnitř modrého ohraničení. 
Po předchozí domluvě není vyloučena doprava i mimo vyznačené lokality.

Dodání do domu (zdarma)

Pro objednávky převyšující 3.000,- Kč vč. DPH.

 

Zrušení objednávky

Jelikož se z různých důvodů může stát, že o objednávku přestanete mít zájem, dáváme Vám možnost jejího stornování. Stornování však lze učinit jen následujícím způsobem.

1. Stornování objednávky musíte uskutečnit nejpozději do 12:00 hod. pracovního dne bezprostředně předcházejícího dni smluveného dodání objednávky.

2. Stornování objednávky proveďte zasláním požadavku na objednavka@cerstvemaso.cz.

3. Následně stornování potvrďte a dokončete telefonicky na číslo: 604 207 172.

 

Celé znění Obchodních podmínek

Každá odeslaná objednávka podléhá našim obchodním podmínkám. Odesláním objednávky potvrzujete přečtení obchodních podmínek a svůj souhlas s jejich aktuálním zněním, které je vždy dostupné na těchto webových stránkách.