Pečeně, kotleta, karé Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • Průměrná váha 1ks je 0,5kg. Cena za 1kg je 130 Kč. Dodáváme v celku (s kosti) i jako steakové plátky. Velmi hodnotná část libové hřbetní svaloviny ležící podél páteře mezi kýtou a krkovičkou. Podíl tuku (bez hřbetního) činí kolem 5%, proto není tak šťavnatá jako krkovička. Její součástí není panenka.

  65 Kč
 • Průměrná váha 1ks je 0,5kg. Cena za 1kg je 158 Kč. Dodáváme v celku (bez kosti) i jako steakové plátky. Velmi hodnotná část libové hřbetní svaloviny ležící podél páteře mezi kýtou a krkovičkou. Podíl tuku (bez hřbetního) činí kolem 5%, proto není tak šťavnatá jako krkovička. Její součástí není panenka.

  79 Kč
 • Průměrná váha 1ks je 4,5kg. Cena za 1kg je 121 Kč. Dodáváme v celku. Objednání možné pouze po celých kusech.  Obsahuje krkovici a kotletu (pečeni) s kostí. Jeho součástí je i panenka.

  545 Kč
 • Průměrná váha 1ks je 2,5kg. Cena za 1kg je 152 Kč. Dodáváme v celku. Objednání možné pouze po celých kusech.  Nabízí různobarevnou strukturu masa sestávající z krkovice a kotlety (pečeni) bez kosti. Její součástí není panenka.

  380 Kč
 • Průměrná váha 1ks je 1,5kg. Cena za 1kg je 216 Kč. Dodáváme v celku. Objednání možné pouze po celých kusech. Dodací doba cca. 7 dní.  Velmi hodnotná část libové hřbetní svaloviny ležící podél páteře mezi kýtou a krkovičkou. Podíl tuku (bez hřbetního) činí kolem 5%, proto není tak šťavnatá jako krkovička. Její součástí není panenka.

  324 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek